חיפוש חוגים ופעילויות

מה קורה במינהל ובשכונה

תושבים יקרים, 

לפני ארבעה שבועות נקלענו למציאות חדשה, מתמודדים עם הזעזוע, עם תחושות קשות וחוסר ודאות. שבועיים לפני כן, נכנסתי לתפקידי כמנהלת קהילה ואסטרטגיה, התחלתי פגישות והיכרות עם בעלי תפקידים בשכונה ובעירייה, עם תושבים, ובאחת הכל הפך לחירום.

עמדתי משתאה נוכח הפעילות הרבה, המעורבות והכוח האדיר של תושבי השכונה, בתחושה שכל מה שאני רוצה זה למחוא לכם כפיים. כל כך הרבה תושבים, שלמרות הכאב העז שיכול למשוך כלפי מטה, ניתבו את עצמם לעשייה, לחשיבה, לפעילות והתנדבות עבור אחרים. מהיום הראשון פעלו הנהלת וצוות המינהל בחשיבה על צרכי התושבים, מיפוי של העזרה הדרושה, לתושבים הוותיקים, למשפחות הצעירות, לנוער, לילדים, לנשות המגויסים, לחיילים ולמפונים. הפעילויות הרבות והנוכחות שלכם בהם נותנים לנו כוח ורוח גבית להמשיך ולפעול.

כידוע, במינהל משתכנים חיילי פיקוד העורף, לתקופה בלתי ידועה. אנחנו מקבלים את הנוכחות שלהם באהבה ובהבנה ונאלצים להתמודד עם חוסר הנוחות ומקום לפעילות כפי שהיה בעבר. העברנו פעילויות רבות לקל"ע, ועל כך תודתנו להם, פעילות רבה נעשית בקניה 4 ובמהלך השבועות הראשונים נעשו גם פעילויות במקלטים.

אנחנו עדיין נמצאים כאן עבורכם, ונמשיך עם פעילויות ההפוגה, מרחבי מפגש, ובעזרה הדדית אחד לשני בשכונה ועבור החיילים והמשפחות המפונות.

 

את העדכונים השוטפים אנחנו מעדכנים בקבוצת הווצאפ `מה קורה במינהל` להצטרפות

 

מוזמנים ליצור קשר,

יפעה קורונל, מנהלת קהילה ואסטרטגיה, 050-4323337

הסדרי נגישות