חיפוש חוגים ופעילויות

עדכונים מפעילות הוועדה הפיזית - דצמבר 2022

פארק החורשה
 
פארק החורשה מתחדש! התחילו העבודות לשדרוג פארק החורשה, והן יימשכו כשנה. אנחנו עוקבים מקרוב כדי לוודא שהשדרוג יבוצע בצורה מיטבית עבור התושבים. עקב סגירה זמנית של גינת הכלבים אנחנו פועלים כדי להקים גינה חלופית לתקופה זו.

 
המטמנה
 
תכנית המטמנה חזרה לשולחן הוועדות בעירייה. ב29.11 התקיים דיון בוועדה המחוזית, בו עמותת "משמר הגבעה" הציגה את השכונה בחכמה ובנחישות. נחכה לשמוע את החלטת הוועדה בשבועות הקרובים, ואם צריך להמשיך להאבק, העמותה זקוקה לתרומותיכם, פרטים למטה. כל שקל עוזר כדי לשלם את ההוצאות המשפטיות.
תרומה דרך פייבוקס
פרטי חשבון הבנק של עמותת "משמר הגבעה"
בנק הפועלים (12)
סניף גבעה צרפתית (784)
מס` חשבון 637830

 
התחדשות עירונית, או "פינוי בינוי"
 
השכונה שלנו היא אחת השכונות בעיר שנבחרה לעבור "התחדשות עירונית". ההחלטה אם בכלל לעבור התחדשות עירונית, ואם כן - באיזה אופן, נמצאת בידי בעלי הדירות בלבד. לכן התחלנו בסדרה של מפגשים עבורכם התושבים, לצורך לימוד על התהליך עצמו, על זכויותיכם, ועל האפשרויות שעומדות בפניכם.
 
מפגש ראשון כבר התקיים במנהל ב- 6.11, וכולכם מוזמנים לאירוע הבא
ב- 4.12 בשעה 20:00, 

 
ברוש הגבעה
 
פרויקט ברוש הגבעה קורם עור וגידים. לתכנית המקורית שהוצגה במסגרת "שיתוף ציבור" באביב 2022, היו פגמים משמעותיים, ולכן נפגשנו עם נציגי היזם כדי לשמוע על חלופות אפשריות. לאחר דיון פנימי בחלופות הצגנו את עמדתנו בפני הוועדה המקומית במטרה למזער את הנזק של פרויקט זה, שנמצא בלב החורשה. הוועדה המקומית קיבלה את עמדתנו לגבי שינוי מיקום המגדלים, והפחתת הפגיעה בשטחים הירוקים מסביב לפרויקט. הפרויקט יעלה לוועדה המחוזית בעוד כשבועיים.

 
פקקים
 
נמאס לכם מהפקקים? כולכם מוזמנים להצטרף לקבוצת וואטסאפ, שהוקמה כדי לשפר את תזמון הרמזורים בשכונה, כדי להפחית בעומס על הכביש. הוחל שיתוף פעולה עם יו"ר הוועדה הפיזית בפסגת זאב, יהונתן לוי, שבו תושבים מתזמנים נסיעות בקטעים מסוימים בשכונה ומחוץ לה כדי לייעל את מערך הרמזורים מסביבנו.
קישור להצטרפות לקבוצה
 

תחבורה ציבורית
 
אנחנו ממשיכים לעבוד מול חברת סופרבוס, כדי לשפר את חווית הנוסע בקו 77. האוטובוס לא יצא בזמן? הנהג התנהג בצורה לא נאותה? תדווחו! למטה תמצאו קישורים לכך.
  

שמרו איתנו על קשר!
 
דינה אלבז יודין, יו"ר הוועדה הפיזית, dinatali18@gmail.com
בת` גולדשטיין, מ"מ יו"ר הוועדה הפיזית, pedalgal@gmail.com
 
 
הסדרי נגישות