חיפוש חוגים ופעילויות

עדכונים מפעילות הוועדה הפיזית, יולי 2023

עדכונים מפעילות הוועדה הפיזית, יולי 2023
 

כנס תושבים לעדכונים בנושא תכניות בנייה בשכונה
איזה מתחמים בשכונה התחילו כבר בתכנון של התחדשות עירונית? איזה סוג של התחדשות הם עושים? פינוי-בינוי? תמ"א 38? כמה הם כבר התקדמו בתהליך?
אתם מוזמנים לכנס של תושבי השכונה, עבור תושבי השכונה, כדי לשמוע עדכונים על תכניות בנייה שהתושבים עצמם מתכננים בשכונה. אנחנו מבקשים מהנציגות של כל מתחם להציג איפה התכנון עומד כיום, כדי שתהיה לכולנו תמונה כוללת על מה מתוכנן בשכונה. ואם אתה לא מהנציגות הרשמית של המתחם שלך, אבל בא לך לדבר בכנס ולעדכן לגבי תושבים אחרים במתחם שלך - גם אותך אנחנו רוצים לשמוע. מי שמעוניין להציג בכנס מתבקש ליצור קשר עם חיים צינס, 0547933998.
הכנס ייערך ביום א` 16.7 בשעה 19:30, באולם המנהל הקהילתי.
הכנס סגור לתושבים בלבד. המתכנן השכונתי שלנו, עידוא סופר, גם יגיע כדי לתת עדכונים והסברים, אם נצטרך.

עבודה משותפת עם חברת סופרבוס
בחודש יוני ניר ויסקופף ויו"ר הועדה הפיזית נפגשו עם נציג חברת סופרבוס.
בפגישה הצפנו את תלונות התושבים ודנו בפתרונות שיאפשרו את שיפור השירות.
מצאנו אוזן קשבת ואנחנו נפעל בשיתוף פעולה על מנת לטפל בבעיות קיימות ולשדרג את השירות.
חלק מהפתרון יצריך את עזרתכם, לכן במידה ונתקלתם בבעיה כלשהי נשמח לדיווחים ועדכונים על מנת שנוכל לקדם טיפול בבעיות בצורה יעילה ומקצועית. אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הווצאפ השכונתית לנושא

הגדלת משרה של המתכנן השכונתי 
קיבלנו בשורה משמחת. במהלך ביקור ראש העיר אושר לנו תקציב להגדלת משרת המתכנן האורבני ל-75%. מאחר ויש הרבה עבודה ופרויקטים על הפרק, המנהל הקהילתי אישר את התחלת הגדלת היקף המשרה במיידי, עוד בטרם נכנס התקציב העירוני. 
 
הקמת שכונת מגורים חדשה במתחם לרנר
רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) הגישה תכנית לועדה המחוזית להקמת שכונה חדשה באזור מרכז הספורט לרנר ומעונות רזניק. התכנית כוללת מעל 1000 יחידות דיור והן שטחי מסחר ותעסוקה. ניתן להגיש התנגדות לתכנית עד 10/07. ניתן לראות כאן את פרטי התכנית. 


טיילת קולני
שדרוג הטיילת לא היה חלק מהתכנית המקורית לשדרוג רח` בר כוכבא. עקב פניות מתושבים, ולאחר התגייסות ועזרה מגורמי עירייה רבים, קיבלנו אישור ותקציב כדי לכלול גם את הטיילת כחלק משדרוג רח` בר כוכבא. המטרה העיקרית בשדרוג הטיילת הייתה להגביר את תחושת הביטחון של התושבים, לכן כחלק מהשדרוג יוצבו מצלמות בטחון, והצמחייה המחודשת תוכננה כדי לשפר את נראות הטיילת מהרחוב. בנוסף, הוחלט להוסיף אזור קטן של מתקני ספורט בטיילת, בהתאם לשיתוף ציבור משנת 2019 וגם במחשבה של שיפור של תחושת הבטחון.
 
 
 
 
כיכר אורבך (רח` ההגנה)
הכיכר המרכזית של השכונה - כיכר אורבך שודרגה בחודש האחרון. נוספה שורה של פרחים עם מערכת השקיה.
 
 


מעניין אתכם דברים פיזיים שקוראים בשכונה? רוצים להיות פעילים בוועדה הפיזית? תיצרו איתנו קשר!
 
דינה אלבז יודין, יו"ר הוועדה הפיזית, dinatali18@gmail.com
בת` גולדשטיין, מ"מ יו"ר הוועדה הפיזית, pedalgal@gmail.com
עידוא סופר, מתכנן שכונתי, fizi@givazarf.matnasim.il
 
 
 
הסדרי נגישות